MojaKorpa

Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg vs Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg je povoljnija opcija za 29% po jedinici mere (49,99 din/kg) u odnosu na Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg (69,99 din/kg).

Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg

MPPD BRACA RUZIC DOO

Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg
Najjeftinije: 49,99 dinu Cash&Carry Plus

49,99 din/kg

Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg

DANUBIUS

Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg
Najjeftinije: 69,99 dinu Aman

69,99 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketBrasno Psenicno Belo T-500 1 kgBrašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kgRazlika
Cash&Carry Plus
49,99 dinjeftinije
69,99 din
Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg jeftiniji za 20,00 din
Aman
—
69,99 din
—
Univerexport
—
69,99 din
—
IDEA
—
69,99 din
—
Super Vero
—
76,99 din
—
Maxi
—
83,99 din
—
Aroma
—
84,00 din
—
Gomex
—
84,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg ili Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg?

Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg je povoljnija opcija za 29% po jedinici mere (49,99 din/kg) u odnosu na Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg (69,99 din/kg).

Gde kupiti Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg po najnižoj ceni?

Brasno Psenicno Belo T-500 1 kg je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 49,99 din.

Gde kupiti Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg po najnižoj ceni?

Brašno T-400 Meko Za Fina Peciva I Kolače Danubius 1 kg je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 69,99 din.