MojaKorpa

Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg vs Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg je povoljnija opcija za 60% po jedinici mere (674,99 din/kg) u odnosu na Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g (1.699,90 din/kg).

Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg

NAŠA ZLATKA

Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg
Najjeftinije: 674,99 dinu Super Vero

674,99 din/kg

Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g

MLEKOPRODUKT

Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g
Najjeftinije: 169,99 dinu Cash&Carry Plus

1.699,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSir Zreli Naša Zlatka 1 kgBiser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 gRazlika
Super Vero
674,99 din
214,99 dinjeftinije
Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g jeftiniji za 460,00 din
Cash&Carry Plus
—
169,99 din
—
Maxi
—
179,99 din
—
IDEA
—
194,76 din
—
Aman
—
209,99 din
—
Gomex
—
214,99 din
—
Univerexport
—
219,99 din
—
Aroma
—
229,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg ili Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g?

Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg je povoljnija opcija za 60% po jedinici mere (674,99 din/kg) u odnosu na Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g (1.699,90 din/kg).

Gde kupiti Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg po najnižoj ceni?

Sir Zreli Naša Zlatka 1 kg je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 674,99 din.

Gde kupiti Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g po najnižoj ceni?

Biser Sir Topljeni Mlekoprodukt Gauda Listići 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 169,99 din.