MojaKorpa

Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg vs Pampers Pelene Premium Vpm 46 kom

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg ima nižu osnovnu cenu za 399,01 din (najjeftinije u Maxi za 899,99 din).

Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg

Nature’s Promise

Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg
Najjeftinije: 899,99 dinu Maxi

62,50 din/kg

Pampers Pelene Premium Vpm 46 kom

P&G BABY PROGRAM

Pampers Pelene Premium Vpm 46 kom
Najjeftinije: 1.299,00 dinu Maxi

1.819,00 din/kom

Poređenje cena po marketima

MarketPelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kgPampers Pelene Premium Vpm 46 komRazlika
Maxi
899,99 dinjeftinije
1.299,00 din
Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg jeftiniji za 399,01 din
IDEA
1.299,00 din
Univerexport
1.299,99 din
Gomex
1.399,99 din
Super Vero
1.499,99 din
DIS
1.599,99 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg ili Pampers Pelene Premium Vpm 46 kom?

Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg ima nižu osnovnu cenu za 399,01 din (najjeftinije u Maxi za 899,99 din).

Gde kupiti Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg po najnižoj ceni?

Pelene Eco Maxi 4.8- Np 16 kg je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 899,99 din.

Gde kupiti Pampers Pelene Premium Vpm 46 kom po najnižoj ceni?

Pampers Pelene Premium Vpm 46 kom je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 1.299,00 din.