MojaKorpa

Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g vs Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g je povoljnija opcija za 46% po jedinici mere (599,92 din/kg) u odnosu na Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g (1.105,14 din/kg).

Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g

NEDELJKOVÍĆ

Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g
Najjeftinije: 71,99 dinu Gomex

599,92 din/kg

Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g

ARGETA

Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g
Najjeftinije: 104,99 dinu Univerexport

1.105,14 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 gArgeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 gRazlika
Gomex
71,99 dinjeftinije
132,99 din
Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g jeftiniji za 61,00 din
Univerexport
—
104,99 din
—
Super Vero
—
122,99 din
—
Aman
—
124,99 din
—
IDEA
—
124,99 din
—
Maxi
—
127,99 din
—
Aroma
—
129,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g ili Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g?

Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g je povoljnija opcija za 46% po jedinici mere (599,92 din/kg) u odnosu na Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g (1.105,14 din/kg).

Gde kupiti Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g po najnižoj ceni?

Pašteta U Crevu Nedeljkovic Jetrena 120 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 71,99 din.

Gde kupiti Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g po najnižoj ceni?

Argeta Pasteta Kokosija Sa Goved Jom Prsutom 95 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 104,99 din.