MojaKorpa

Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g vs Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g je povoljnija opcija za 70% po jedinici mere (699,90 din/kg) u odnosu na Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g (2.333,17 din/kg).

Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g

NELT CO

Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

2.333,17 din/kg

Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g

PEDIGREE

Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g
Najjeftinije: 69,99 dinu Cash&Carry Plus

699,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketHrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 gMars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 gRazlika
Cash&Carry Plus
139,99 din
69,99 dinjeftinije
Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g jeftiniji za 70,00 din
IDEA
159,99 din
89,99 dinjeftinije
Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g jeftiniji za 70,00 din
Super Vero
159,99 din
79,99 dinjeftinije
Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g jeftiniji za 80,00 din
Aroma
169,59 din
90,09 dinjeftinije
Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g jeftiniji za 79,50 din
Univerexport
171,61 din
96,49 dinjeftinije
Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g jeftiniji za 75,12 din
dm
—
79,00 din
—
Gomex
—
94,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g ili Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g?

Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g je povoljnija opcija za 70% po jedinici mere (699,90 din/kg) u odnosu na Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g (2.333,17 din/kg).

Gde kupiti Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Macke Dreamies Pockets Piletina Nelt 60 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.

Gde kupiti Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g po najnižoj ceni?

Mars Hrana Za Pse Pedigree Junior Piletina Kesa 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 69,99 din.