MojaKorpa

Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g vs Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g je povoljnija opcija za 28% po jedinici mere (812,38 din/kg) u odnosu na Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g (1.124,88 din/kg).

Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g

NESTLE PURINA

Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g
Najjeftinije: 89,99 dinu Gomex

1.124,88 din/kg

Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g

PURINA

Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g
Najjeftinije: 64,99 dinu Univerexport

812,38 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketHrana Za Mačke Felix Tuna 80 gHrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 gRazlika
Gomex
89,99 din
——
Univerexport
—
64,99 din
—
IDEA
—
64,99 din
—
dm
—
65,00 din
—
Aroma
—
79,99 din
—
Super Vero
—
84,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g ili Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g?

Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g je povoljnija opcija za 28% po jedinici mere (812,38 din/kg) u odnosu na Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g (1.124,88 din/kg).

Gde kupiti Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Mačke Felix Tuna 80 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 89,99 din.

Gde kupiti Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Macke Felix Tasty Shreds Tuna 80 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 64,99 din.