MojaKorpa

P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml vs 13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L je povoljnija opcija za 45% po jedinici mere (359,99 din/L) u odnosu na P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml (649,99 din/L).

P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml

NIKOLAS TRADE

P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml
Najjeftinije: 649,99 dinu Aroma

649,99 din/L

13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L

Brend

13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L
Najjeftinije: 359,99 dinu Cash&Carry Plus

359,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketP.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 LRazlika
Aroma
649,99 din
499,99 dinjeftinije
13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L jeftiniji za 150,00 din
Cash&Carry Plus
659,99 din
359,99 dinjeftinije
13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L jeftiniji za 300,00 din
IDEA
1.049,99 din
469,99 dinjeftinije
13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L jeftiniji za 580,00 din
Lidl
—
399,99 din
—
Super Vero
—
399,99 din
—
Aman
—
429,99 din
—
Gomex
—
429,99 din
—
Maxi
—
446,99 din
—
Univerexport
—
449,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml ili 13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L?

13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L je povoljnija opcija za 45% po jedinici mere (359,99 din/L) u odnosu na P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml (649,99 din/L).

Gde kupiti P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml po najnižoj ceni?

P.Paket Nikolas Wines Crno Vino 2 Case 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 649,99 din.

Gde kupiti 13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L po najnižoj ceni?

13.Jul Moje Vino Suvo Belo Vino 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 359,99 din.