MojaKorpa

Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L vs Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L je povoljnija opcija za 42% po jedinici mere (233,33 din/L) u odnosu na Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L (399,99 din/L).

Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L

NIKOLAS WINES

Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L
Najjeftinije: 699,99 dinu IDEA

233,33 din/L

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L

Vinoprodukt Coka

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L
Najjeftinije: 399,99 dinu Cash&Carry Plus

399,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Smederevka Pet Nikolas 3 LVino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 LRazlika
IDEA
699,99 din
549,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 150,00 din
Cash&Carry Plus
—
399,99 din
—
Lidl
—
449,99 din
—
Super Vero
—
469,99 din
—
Aman
—
499,99 din
—
Univerexport
—
529,99 din
—
Gomex
—
554,99 din
—
Maxi
—
577,99 din
—
Aroma
—
599,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L ili Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L?

Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L je povoljnija opcija za 42% po jedinici mere (233,33 din/L) u odnosu na Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L (399,99 din/L).

Gde kupiti Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L po najnižoj ceni?

Vino Smederevka Pet Nikolas 3 L je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 699,99 din.

Gde kupiti Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L po najnižoj ceni?

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 399,99 din.