MojaKorpa

Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml vs Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml je povoljnija opcija za 11% po jedinici mere (1.384,98 din/L) u odnosu na Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml (1.547,50 din/L).

Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml

NIVEA

Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml
Najjeftinije: 553,99 dinu Super Vero

1.384,98 din/L

Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml

LOREAL

Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml
Najjeftinije: 619,00 dinu dm

1.547,50 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketNivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 mlMicelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 mlRazlika
Super Vero
553,99 dinjeftinije
719,99 din
Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml jeftiniji za 166,00 din
IDEA
759,99 din
757,99 dinjeftinije
Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml jeftiniji za 2,00 din
dm
769,00 din
619,00 dinjeftinije
Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml jeftiniji za 150,00 din
Univerexport
—
718,99 din
—
Maxi
—
719,99 din
—
Lilly
—
719,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml ili Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml?

Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml je povoljnija opcija za 11% po jedinici mere (1.384,98 din/L) u odnosu na Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml (1.547,50 din/L).

Gde kupiti Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml po najnižoj ceni?

Nivea Micelarna Voda Za Suvu Kožu Beiersdorf 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 553,99 din.

Gde kupiti Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml po najnižoj ceni?

Micelarna Voda Za Čiš.Lica Anti Irritation Mixa Loreal 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 619,00 din.