MojaKorpa

Nivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 ml vs Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo ima nižu osnovnu cenu za 310,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 139,99 din).

Nivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 ml

NIVEA

Nivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 ml
Najjeftinije: 450,00 dinu IDEA

3.001,50 din/L

Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo

P&G ULOSCI

Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

Poređenje cena po marketima

MarketNivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 mlUlosci Higijenski Discreet Water Lilly DeoRazlika
IDEA
450,00 din
139,99 dinjeftinije
Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo jeftiniji za 310,01 din
Maxi
806,99 din
179,99 dinjeftinije
Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo jeftiniji za 627,00 din
Cash&Carry Plus
139,99 din
Gomex
139,99 din
Univerexport
148,99 din
Veropoulos
149,99 din
Aman
159,99 din
Aroma
165,28 din
DIS
169,99 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Nivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 ml ili Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo?

Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo ima nižu osnovnu cenu za 310,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 139,99 din).

Gde kupiti Nivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 ml po najnižoj ceni?

Nivea Pena Čiš Lica Green Tea 150 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 450,00 din.

Gde kupiti Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo po najnižoj ceni?

Ulosci Higijenski Discreet Water Lilly Deo je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.