MojaKorpa

Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g vs Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g je povoljnija opcija za 1% po jedinici mere (1.279,76 din/kg) u odnosu na Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g (1.297,03 din/kg).

Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g

NS BOMI

Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g
Najjeftinije: 47,99 dinu Cash&Carry Plus

1.297,03 din/kg

Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g

RUMAPROMET

Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g
Najjeftinije: 159,97 dinu Cash&Carry Plus

1.279,76 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketCokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 gManner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 gRazlika
Cash&Carry Plus
47,99 dinjeftinije
159,97 din
Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g jeftiniji za 111,98 din
Univerexport
—
257,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g ili Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g?

Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g je povoljnija opcija za 1% po jedinici mere (1.279,76 din/kg) u odnosu na Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g (1.297,03 din/kg).

Gde kupiti Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g po najnižoj ceni?

Cokolada Pobeda Dos Bros Mleko 37 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 47,99 din.

Gde kupiti Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g po najnižoj ceni?

Manner Napolitanke Mleko-Lesnik Rumapromet 125 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 159,97 din.