MojaKorpa

Tuna Steak 250 g vs Frikom Oslic Filet Panirani 400 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Frikom Oslic Filet Panirani 400 g je povoljnija opcija za 59% po jedinici mere (1.324,98 din/kg) u odnosu na Tuna Steak 250 g (3.199,96 din/kg).

Tuna Steak 250 g

Ocean Sea

Tuna Steak 250 g
Najjeftinije: 799,99 dinu Lidl

3.199,96 din/kg

Frikom Oslic Filet Panirani 400 g

FRIKOM

Frikom Oslic Filet Panirani 400 g
Najjeftinije: 529,99 dinu Cash&Carry Plus

1.324,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketTuna Steak 250 gFrikom Oslic Filet Panirani 400 gRazlika
Lidl
799,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
529,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Tuna Steak 250 g ili Frikom Oslic Filet Panirani 400 g?

Frikom Oslic Filet Panirani 400 g je povoljnija opcija za 59% po jedinici mere (1.324,98 din/kg) u odnosu na Tuna Steak 250 g (3.199,96 din/kg).

Gde kupiti Tuna Steak 250 g po najnižoj ceni?

Tuna Steak 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 799,99 din.

Gde kupiti Frikom Oslic Filet Panirani 400 g po najnižoj ceni?

Frikom Oslic Filet Panirani 400 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 529,99 din.