MojaKorpa

Olival Probiotik Šampon 250 ml vs Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml je povoljnija opcija za 61% po jedinici mere (1.424,98 din/L) u odnosu na Olival Probiotik Šampon 250 ml (3.679,96 din/L).

Olival Probiotik Šampon 250 ml

OLIVAL

Olival Probiotik Šampon 250 ml
Najjeftinije: 919,99 dinu Lilly

3.679,96 din/L

Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml

LOREAL ELSEVE

Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml
Najjeftinije: 569,99 dinu IDEA

1.424,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketOlival Probiotik Šampon 250 mlElseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 mlRazlika
Lilly
919,99 din
769,99 dinjeftinije
Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml jeftiniji za 150,00 din
IDEA
—
569,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
589,99 din
—
dm
—
639,00 din
—
Super Vero
—
694,99 din
—
Maxi
—
730,99 din
—
Univerexport
—
821,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Olival Probiotik Šampon 250 ml ili Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml?

Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml je povoljnija opcija za 61% po jedinici mere (1.424,98 din/L) u odnosu na Olival Probiotik Šampon 250 ml (3.679,96 din/L).

Gde kupiti Olival Probiotik Šampon 250 ml po najnižoj ceni?

Olival Probiotik Šampon 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 919,99 din.

Gde kupiti Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml po najnižoj ceni?

Elseve Total Repair 5 Sampon Za Kosu 400 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 569,99 din.