MojaKorpa

Oreo Keks Golden Mondelez 176 g vs Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Oreo Keks Golden Mondelez 176 g je povoljnija opcija za 36% po jedinici mere (909,03 din/kg) u odnosu na Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g (1.428,48 din/kg).

Oreo Keks Golden Mondelez 176 g

OREO

Oreo Keks Golden Mondelez 176 g
Najjeftinije: 159,99 dinu Aman

909,03 din/kg

Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g

MILKA

Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g
Najjeftinije: 159,99 dinu Maxi

1.428,48 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketOreo Keks Golden Mondelez 176 gMilka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 gRazlika
Aman
159,99 dinjeftinije
239,99 din
Oreo Keks Golden Mondelez 176 g jeftiniji za 80,00 din
IDEA
184,99 dinjeftinije
209,99 din
Oreo Keks Golden Mondelez 176 g jeftiniji za 25,00 din
Aroma
199,99 dinjeftinije
239,99 din
Oreo Keks Golden Mondelez 176 g jeftiniji za 40,00 din
Cash&Carry Plus
209,99 din
169,99 dinjeftinije
Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g jeftiniji za 40,00 din
Super Vero
213,99 din
169,99 dinjeftinije
Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g jeftiniji za 44,00 din
Maxi
229,99 din
159,99 dinjeftinije
Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g jeftiniji za 70,00 din
Lidl
—
180,49 din
—
Univerexport
—
199,99 din
—
Gomex
—
209,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Oreo Keks Golden Mondelez 176 g ili Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g?

Oreo Keks Golden Mondelez 176 g je povoljnija opcija za 36% po jedinici mere (909,03 din/kg) u odnosu na Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g (1.428,48 din/kg).

Gde kupiti Oreo Keks Golden Mondelez 176 g po najnižoj ceni?

Oreo Keks Golden Mondelez 176 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 159,99 din.

Gde kupiti Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g po najnižoj ceni?

Milka Biskvit Choco Lilastic Kraft 112 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 159,99 din.