MojaKorpa

Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml vs Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml je povoljnija opcija za 21% po jedinici mere (151,48 din/L) u odnosu na Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml (190,97 din/L).

Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml

OSHEE

Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml
Najjeftinije: 105,99 dinu Super Vero

190,97 din/L

Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml

VODAVODA

Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml
Najjeftinije: 49,99 dinu Lidl

151,48 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVoda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 mlVodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 mlRazlika
Super Vero
105,99 din
61,99 dinjeftinije
Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml jeftiniji za 44,00 din
Univerexport
111,99 din
59,99 dinjeftinije
Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml jeftiniji za 52,00 din
IDEA
117,99 din
54,29 dinjeftinije
Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml jeftiniji za 63,70 din
Lidl
—
49,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
49,99 din
—
Gomex
—
55,99 din
—
Aman
—
59,99 din
—
dm
—
60,00 din
—
Aroma
—
64,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml ili Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml?

Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml je povoljnija opcija za 21% po jedinici mere (151,48 din/L) u odnosu na Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml (190,97 din/L).

Gde kupiti Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml po najnižoj ceni?

Voda Vitaminska Oshee Magnezijum B6 555 ml je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 105,99 din.

Gde kupiti Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml po najnižoj ceni?

Vodavoda Voda Negazirana Vodica Sport Čep 330 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 49,99 din.