MojaKorpa

Pasteta Visnja Zrno 500 g vs Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g je povoljnija opcija za 12% po jedinici mere (369,98 din/kg) u odnosu na Pasteta Visnja Zrno 500 g (419,98 din/kg).

Pasteta Visnja Zrno 500 g

OSTALO

Pasteta Visnja Zrno 500 g
Najjeftinije: 209,99 dinu Aman

419,98 din/kg

Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g

STANIC COMPANY 2019

Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g
Najjeftinije: 184,99 dinu Cash&Carry Plus

369,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPasteta Visnja Zrno 500 gPasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 gRazlika
Aman
209,99 dinjeftinije
229,99 din
Pasteta Visnja Zrno 500 g jeftiniji za 20,00 din
Cash&Carry Plus
—
184,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pasteta Visnja Zrno 500 g ili Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g?

Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g je povoljnija opcija za 12% po jedinici mere (369,98 din/kg) u odnosu na Pasteta Visnja Zrno 500 g (419,98 din/kg).

Gde kupiti Pasteta Visnja Zrno 500 g po najnižoj ceni?

Pasteta Visnja Zrno 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 209,99 din.

Gde kupiti Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g po najnižoj ceni?

Pasteta Sa Kremom Stanic Nm 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 184,99 din.