MojaKorpa

Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom vs Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom je povoljnija opcija za 26% po jedinici mere (1.399,99 din/kom) u odnosu na Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom (1.899,00 din/kom).

Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom

PAMPERS

Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom
Najjeftinije: 1.899,00 dinu IDEA

1.899,00 din/kom

Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom

PAMPERS

Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom
Najjeftinije: 1.399,99 dinu Cash&Carry Plus

1.399,99 din/kom

Poređenje cena po marketima

MarketPampers Active Babygp 4 Pelene 76 komPampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 komRazlika
IDEA
1.899,00 din
1.849,00 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 50,00 din
Univerexport
1.974,99 din
1.829,99 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 145,00 din
Lidl
1.998,99 din
——
dm
1.999,00 din
1.469,00 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 530,00 din
Cash&Carry Plus
2.013,47 din
1.399,99 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 613,48 din
Super Vero
2.196,99 din
1.649,99 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 547,00 din
Aroma
2.399,99 din
——
Aman
2.499,99 din
——
Lilly
2.515,99 din
1.705,99 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 810,00 din
Maxi
2.698,00 din
1.499,00 dinjeftinije
Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom jeftiniji za 1.199,00 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom ili Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom?

Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom je povoljnija opcija za 26% po jedinici mere (1.399,99 din/kom) u odnosu na Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom (1.899,00 din/kom).

Gde kupiti Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom po najnižoj ceni?

Pampers Active Babygp 4 Pelene 76 kom je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 1.899,00 din.

Gde kupiti Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom po najnižoj ceni?

Pampers Premium Vp 2 Minipelene Za Bebe 46 kom je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 1.399,99 din.