MojaKorpa

Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml vs Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml je povoljnija opcija za 92% po jedinici mere (739,98 din/L) u odnosu na Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml (9.499,90 din/L).

Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml

PANTENE

Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml
Najjeftinije: 949,99 dinu IDEA

9.499,90 din/L

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml

DUXON

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml
Najjeftinije: 369,99 dinu Cash&Carry Plus

739,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketPantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 mlGel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 mlRazlika
IDEA
949,99 din
369,99 dinjeftinije
Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml jeftiniji za 580,00 din
Cash&Carry Plus
—
369,99 din
—
dm
—
379,00 din
—
Lilly
—
379,99 din
—
Super Vero
—
494,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml ili Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml?

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml je povoljnija opcija za 92% po jedinici mere (739,98 din/L) u odnosu na Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml (9.499,90 din/L).

Gde kupiti Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml po najnižoj ceni?

Pantene Ulje Za Kosu Glowtox 100 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 949,99 din.

Gde kupiti Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml po najnižoj ceni?

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 369,99 din.