MojaKorpa

Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml vs Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml je povoljnija opcija za 93% po jedinici mere (739,98 din/L) u odnosu na Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml (10.326,67 din/L).

Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml

Pem Delian

Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml
Najjeftinije: 1.549,00 dinu dm

10.326,67 din/L

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml

DUXON

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml
Najjeftinije: 369,99 dinu Cash&Carry Plus

739,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketPem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 mlGel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 mlRazlika
dm
1.549,00 din
379,00 dinjeftinije
Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml jeftiniji za 1.170,00 din
Cash&Carry Plus
—
369,99 din
—
IDEA
—
369,99 din
—
Lilly
—
379,99 din
—
Super Vero
—
494,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml ili Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml?

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml je povoljnija opcija za 93% po jedinici mere (739,98 din/L) u odnosu na Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml (10.326,67 din/L).

Gde kupiti Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml po najnižoj ceni?

Pem Delian So Simple Ulje Za Či.Li 150 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 1.549,00 din.

Gde kupiti Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml po najnižoj ceni?

Gel Za Tusiranje Ziaja Maslinovo Ulje 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 369,99 din.