MojaKorpa

Perfex Premium Ubrus 2-Slojni vs Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl ima nižu osnovnu cenu za 109,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 139,99 din).

Perfex Premium Ubrus 2-Slojni

Perfex

Perfex Premium Ubrus 2-Slojni
Najjeftinije: 249,00 dinu dm
Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl

DRENIK ND

Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

Poređenje cena po marketima

MarketPerfex Premium Ubrus 2-SlojniUbrus Kuhinjski Perfeks 50m 2slRazlika
dm
249,00 din
——
Cash&Carry Plus
—
139,99 din
—
Maxi
—
149,99 din
—
Aman
—
159,99 din
—
Univerexport
—
159,99 din
—
IDEA
—
159,99 din
—
Super Vero
—
167,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Perfex Premium Ubrus 2-Slojni ili Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl?

Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl ima nižu osnovnu cenu za 109,01 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 139,99 din).

Gde kupiti Perfex Premium Ubrus 2-Slojni po najnižoj ceni?

Perfex Premium Ubrus 2-Slojni je trenutno najjeftiniji/a u dm za 249,00 din.

Gde kupiti Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl po najnižoj ceni?

Ubrus Kuhinjski Perfeks 50m 2sl je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.