MojaKorpa

Vino Penušavo Prosecco Doc 0.375 Perlino vs Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L ima nižu osnovnu cenu za 300,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 399,99 din).

Vino Penušavo Prosecco Doc 0.375 Perlino

PERLINO

Vino Penušavo Prosecco Doc 0.375 Perlino
Najjeftinije: 699,99 dinu Super Vero
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L

Vinoprodukt Coka

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L
Najjeftinije: 399,99 dinu Cash&Carry Plus

399,99 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Penušavo Prosecco Doc 0.375 PerlinoVino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 LRazlika
Super Vero
699,99 din
469,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 230,00 din
IDEA
742,99 din
549,99 dinjeftinije
Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L jeftiniji za 193,00 din
Cash&Carry Plus
—
399,99 din
—
Lidl
—
449,99 din
—
Aman
—
499,99 din
—
Univerexport
—
529,99 din
—
Gomex
—
554,99 din
—
Maxi
—
577,99 din
—
Aroma
—
599,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Penušavo Prosecco Doc 0.375 Perlino ili Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L?

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L ima nižu osnovnu cenu za 300,00 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 399,99 din).

Gde kupiti Vino Penušavo Prosecco Doc 0.375 Perlino po najnižoj ceni?

Vino Penušavo Prosecco Doc 0.375 Perlino je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 699,99 din.

Gde kupiti Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L po najnižoj ceni?

Vino Aromatizovano Sangria ,vinarija Coka 1 L je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 399,99 din.