MojaKorpa

Persil Deterdžent 8 kg vs Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml ima nižu osnovnu cenu za 1.262,50 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 549,99 din).

Persil Deterdžent 8 kg

PERSIL

Persil Deterdžent 8 kg
Najjeftinije: 1.812,49 dinu Gomex

226,56 din/kg

Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml

PERSIL

Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml
Najjeftinije: 549,99 dinu Cash&Carry Plus

555,55 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketPersil Deterdžent 8 kgPersil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 mlRazlika
Gomex
1.812,49 din
599,99 dinjeftinije
Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml jeftiniji za 1.212,50 din
Cash&Carry Plus
—
549,99 din
—
IDEA
—
699,99 din
—
Aroma
—
799,99 din
—
Univerexport
—
799,99 din
—
Maxi
—
840,99 din
—
Super Vero
—
1.009,99 din
—
Lilly
—
1.015,99 din
—
dm
—
1.059,00 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Persil Deterdžent 8 kg ili Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml?

Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml ima nižu osnovnu cenu za 1.262,50 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 549,99 din).

Gde kupiti Persil Deterdžent 8 kg po najnižoj ceni?

Persil Deterdžent 8 kg je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 1.812,49 din.

Gde kupiti Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml po najnižoj ceni?

Persil Deterdžent Gel Regular 22 Pranja Henkel 990 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 549,99 din.