MojaKorpa

Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g vs Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g je povoljnija opcija za 7% po jedinici mere (1.299,90 din/kg) u odnosu na Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g (1.399,67 din/kg).

Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g

PIONIR BEOGRAD FABRIKA SUBOTICA

Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g
Najjeftinije: 41,99 dinu Cash&Carry Plus

1.399,67 din/kg

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g

SCHOGETTEN

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g
Najjeftinije: 129,99 dinu Cash&Carry Plus

1.299,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketCokolada Kokos Desert Pionir 30 gCokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 gRazlika
Cash&Carry Plus
41,99 dinjeftinije
129,99 din
Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g jeftiniji za 88,00 din
Aman
—
149,99 din
—
Maxi
—
179,99 din
—
Lidl
—
184,99 din
—
Univerexport
—
199,99 din
—
Gomex
—
199,99 din
—
IDEA
—
199,99 din
—
Super Vero
—
229,99 din
—
Aroma
—
349,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g ili Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g?

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g je povoljnija opcija za 7% po jedinici mere (1.299,90 din/kg) u odnosu na Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g (1.399,67 din/kg).

Gde kupiti Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g po najnižoj ceni?

Cokolada Kokos Desert Pionir 30 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 41,99 din.

Gde kupiti Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g po najnižoj ceni?

Cokolada Schogetten Mlecna Ducla 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 129,99 din.