MojaKorpa

Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g vs Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g je povoljnija opcija za 72% po jedinici mere (799,92 din/kg) u odnosu na Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g (2.874,94 din/kg).

Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g

PODRAVKA

Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g
Najjeftinije: 459,99 dinu Gomex

2.874,94 din/kg

Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g

DUCLA

Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g
Najjeftinije: 99,99 dinu Cash&Carry Plus

799,92 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPodravka Losos Eva Salata Asiana 160 gPerla Sardina La U Biljnom Ulju 125 gRazlika
Gomex
459,99 din
199,99 dinjeftinije
Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g jeftiniji za 260,00 din
Cash&Carry Plus
—
99,99 din
—
Super Vero
—
139,99 din
—
Univerexport
—
149,99 din
—
Maxi
—
176,99 din
—
Aroma
—
184,20 din
—
IDEA
—
196,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g ili Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g?

Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g je povoljnija opcija za 72% po jedinici mere (799,92 din/kg) u odnosu na Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g (2.874,94 din/kg).

Gde kupiti Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g po najnižoj ceni?

Podravka Losos Eva Salata Asiana 160 g je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 459,99 din.

Gde kupiti Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g po najnižoj ceni?

Perla Sardina La U Biljnom Ulju 125 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 99,99 din.