MojaKorpa

Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g vs Podravka Supa Bistra Alpska 67 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Podravka Supa Bistra Alpska 67 g je povoljnija opcija za 31% po jedinici mere (1.641,64 din/kg) u odnosu na Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g (2.384,46 din/kg).

Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g

PODRAVKA

Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g
Najjeftinije: 154,99 dinu Super Vero

2.384,46 din/kg

Podravka Supa Bistra Alpska 67 g

PODRAVKA

Podravka Supa Bistra Alpska 67 g
Najjeftinije: 109,99 dinu Cash&Carry Plus

1.641,64 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPodravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 gPodravka Supa Bistra Alpska 67 gRazlika
Super Vero
154,99 din
139,99 dinjeftinije
Podravka Supa Bistra Alpska 67 g jeftiniji za 15,00 din
IDEA
162,99 dinjeftinije
169,99 din
Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g jeftiniji za 7,00 din
Gomex
179,99 din
——
Univerexport
181,92 din
154,99 dinjeftinije
Podravka Supa Bistra Alpska 67 g jeftiniji za 26,93 din
Cash&Carry Plus
—
109,99 din
—
Lidl
—
139,99 din
—
Maxi
—
154,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g ili Podravka Supa Bistra Alpska 67 g?

Podravka Supa Bistra Alpska 67 g je povoljnija opcija za 31% po jedinici mere (1.641,64 din/kg) u odnosu na Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g (2.384,46 din/kg).

Gde kupiti Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g po najnižoj ceni?

Podravka Supa Bistra Pileća Sa Taranom 65 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 154,99 din.

Gde kupiti Podravka Supa Bistra Alpska 67 g po najnižoj ceni?

Podravka Supa Bistra Alpska 67 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 109,99 din.