MojaKorpa

Puding Vanila Vitamin 1 kg vs Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Puding Vanila Vitamin 1 kg je povoljnija opcija za 82% po jedinici mere (249,99 din/kg) u odnosu na Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g (1.399,80 din/kg).

Puding Vanila Vitamin 1 kg

PREHRAMBENA INDUSTRIJA VITAMIN

Puding Vanila Vitamin 1 kg
Najjeftinije: 249,99 dinu Cash&Carry Plus

249,99 din/kg

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g

CHIPITA

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g
Najjeftinije: 69,99 dinu IDEA

1.399,80 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPuding Vanila Vitamin 1 kgChipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 gRazlika
Cash&Carry Plus
249,99 din
94,99 dinjeftinije
Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g jeftiniji za 155,00 din
IDEA
—
69,99 din
—
Aman
—
109,99 din
—
Aroma
—
109,99 din
—
Super Vero
—
112,99 din
—
Gomex
—
113,35 din
—
Maxi
—
124,99 din
—
Univerexport
—
139,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Puding Vanila Vitamin 1 kg ili Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g?

Puding Vanila Vitamin 1 kg je povoljnija opcija za 82% po jedinici mere (249,99 din/kg) u odnosu na Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g (1.399,80 din/kg).

Gde kupiti Puding Vanila Vitamin 1 kg po najnižoj ceni?

Puding Vanila Vitamin 1 kg je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 249,99 din.

Gde kupiti Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g po najnižoj ceni?

Chipita Kroasan 7 Days Milka Vanila 50 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 69,99 din.