MojaKorpa

Koktel Rum Cola Professirado 250 ml vs Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 84% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Koktel Rum Cola Professirado 250 ml (919,96 din/L).

Koktel Rum Cola Professirado 250 ml

PROFESSO

Koktel Rum Cola Professirado 250 ml
Najjeftinije: 229,99 dinu Univerexport

919,96 din/L

Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml

NEKTAR P

Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml
Najjeftinije: 74,99 dinu Univerexport

149,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketKoktel Rum Cola Professirado 250 mlPivo Nektar Blue Limenka 500 mlRazlika
Univerexport
229,99 din
74,99 dinjeftinije
Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml jeftiniji za 155,00 din
IDEA
—
74,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
84,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Koktel Rum Cola Professirado 250 ml ili Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml?

Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml je povoljnija opcija za 84% po jedinici mere (149,98 din/L) u odnosu na Koktel Rum Cola Professirado 250 ml (919,96 din/L).

Gde kupiti Koktel Rum Cola Professirado 250 ml po najnižoj ceni?

Koktel Rum Cola Professirado 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 229,99 din.

Gde kupiti Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml po najnižoj ceni?

Pivo Nektar Blue Limenka 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 74,99 din.