MojaKorpa

Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml vs Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml je povoljnija opcija za 32% po jedinici mere (15.500,00 din/L) u odnosu na Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml (22.900,00 din/L).

Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml

Profissimo

Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml
Najjeftinije: 229,00 dinu dm

22.900,00 din/L

Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml

KIRKA

Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml
Najjeftinije: 155,00 dinu dm

15.500,00 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketProfissimo Eterično Ulje Narandža 10 mlKirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 mlRazlika
dm
229,00 din
155,00 dinjeftinije
Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml jeftiniji za 74,00 din
Lilly
—
469,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml ili Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml?

Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml je povoljnija opcija za 32% po jedinici mere (15.500,00 din/L) u odnosu na Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml (22.900,00 din/L).

Gde kupiti Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml po najnižoj ceni?

Profissimo Eterično Ulje Narandža 10 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 229,00 din.

Gde kupiti Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml po najnižoj ceni?

Kirka Eterično Ulje Ruzmarin 10 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 155,00 din.