MojaKorpa

Namaz Krem Rajska Bašta 210 g vs Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g je povoljnija opcija za 63% po jedinici mere (999,95 din/kg) u odnosu na Namaz Krem Rajska Bašta 210 g (2.674,29 din/kg).

Namaz Krem Rajska Bašta 210 g

RAJSKA B

Namaz Krem Rajska Bašta 210 g
Najjeftinije: 561,60 dinu Univerexport

2.674,29 din/kg

Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g

RIBELLA

Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g
Najjeftinije: 199,99 dinu IDEA

999,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketNamaz Krem Rajska Bašta 210 gPikant Namaz Hummus Ribella 200 gRazlika
Univerexport
561,60 din
229,99 dinjeftinije
Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g jeftiniji za 331,61 din
IDEA
—
199,99 din
—
Super Vero
—
219,99 din
—
Aman
—
229,99 din
—
Maxi
—
229,99 din
—
Gomex
—
236,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Namaz Krem Rajska Bašta 210 g ili Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g?

Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g je povoljnija opcija za 63% po jedinici mere (999,95 din/kg) u odnosu na Namaz Krem Rajska Bašta 210 g (2.674,29 din/kg).

Gde kupiti Namaz Krem Rajska Bašta 210 g po najnižoj ceni?

Namaz Krem Rajska Bašta 210 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 561,60 din.

Gde kupiti Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g po najnižoj ceni?

Pikant Namaz Hummus Ribella 200 g je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 199,99 din.