MojaKorpa

Regina Papirne Maramice Decorato vs Papirne Maramice Kamilica Fresh

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Papirne Maramice Kamilica Fresh ima nižu osnovnu cenu za 348,21 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 87,78 din).

Regina Papirne Maramice Decorato

REGINA

Regina Papirne Maramice Decorato
Najjeftinije: 435,99 dinu Lilly
Papirne Maramice Kamilica Fresh

FRESH

Papirne Maramice Kamilica Fresh
Najjeftinije: 87,78 dinu Cash&Carry Plus

Poređenje cena po marketima

MarketRegina Papirne Maramice DecoratoPapirne Maramice Kamilica FreshRazlika
Lilly
435,99 din
——
Cash&Carry Plus
—
87,78 din
—
IDEA
—
87,84 din
—
Univerexport
—
89,99 din
—
Super Vero
—
89,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Regina Papirne Maramice Decorato ili Papirne Maramice Kamilica Fresh?

Papirne Maramice Kamilica Fresh ima nižu osnovnu cenu za 348,21 din (najjeftinije u Cash&Carry Plus za 87,78 din).

Gde kupiti Regina Papirne Maramice Decorato po najnižoj ceni?

Regina Papirne Maramice Decorato je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 435,99 din.

Gde kupiti Papirne Maramice Kamilica Fresh po najnižoj ceni?

Papirne Maramice Kamilica Fresh je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 87,78 din.