MojaKorpa

Farba Za Kosu Revlon Colorsilk vs Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml ima nižu osnovnu cenu za 464,00 din (najjeftinije u Lilly za 349,99 din).

Farba Za Kosu Revlon Colorsilk

Revlon

Farba Za Kosu Revlon Colorsilk
Najjeftinije: 813,99 dinu Maxi
Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml

GLISS

Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml
Najjeftinije: 349,99 dinu Lilly

1.749,95 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketFarba Za Kosu Revlon ColorsilkGliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 mlRazlika
Maxi
813,99 din
413,99 dinjeftinije
Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml jeftiniji za 400,00 din
Lilly
—
349,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
379,99 din
—
Aroma
—
379,99 din
—
dm
—
409,00 din
—
Univerexport
—
449,99 din
—
Gomex
—
479,99 din
—
IDEA
—
499,99 din
—
Super Vero
—
504,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Farba Za Kosu Revlon Colorsilk ili Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml?

Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml ima nižu osnovnu cenu za 464,00 din (najjeftinije u Lilly za 349,99 din).

Gde kupiti Farba Za Kosu Revlon Colorsilk po najnižoj ceni?

Farba Za Kosu Revlon Colorsilk je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 813,99 din.

Gde kupiti Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml po najnižoj ceni?

Gliss Regenerator Za Kosu Ultimate Repair 200 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 349,99 din.