MojaKorpa

Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml vs Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml je povoljnija opcija za 44% po jedinici mere (209,98 din/L) u odnosu na Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml (377,76 din/L).

Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml

RIVEL

Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml
Najjeftinije: 104,99 dinu Gomex

209,98 din/L

Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml

FAIRY

Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml
Najjeftinije: 169,99 dinu Cash&Carry Plus

377,76 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketDeterdzent Za Suđe Crod Limun 500 mlFairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 mlRazlika
Gomex
104,99 dinjeftinije
189,99 din
Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml jeftiniji za 85,00 din
Cash&Carry Plus
—
169,99 din
—
IDEA
—
179,99 din
—
Super Vero
—
189,99 din
—
dm
—
199,00 din
—
Maxi
—
212,99 din
—
Aman
—
219,99 din
—
Univerexport
—
219,99 din
—
Lilly
—
235,99 din
—
Aroma
—
249,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml ili Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml?

Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml je povoljnija opcija za 44% po jedinici mere (209,98 din/L) u odnosu na Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml (377,76 din/L).

Gde kupiti Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml po najnižoj ceni?

Deterdzent Za Suđe Crod Limun 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Gomex za 104,99 din.

Gde kupiti Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml po najnižoj ceni?

Fairy Deterdzent Za Sudove Family Limun 450 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 169,99 din.