MojaKorpa

Cvekla Veza Organska Kuzmanović vs Borovnica Organska Pg Stanojević 250 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Cvekla Veza Organska Kuzmanović ima nižu osnovnu cenu za 220,00 din (najjeftinije u Univerexport za 179,99 din).

Cvekla Veza Organska Kuzmanović

RM NIJE DEFINISANA

Cvekla Veza Organska Kuzmanović
Najjeftinije: 179,99 dinu Univerexport
Borovnica Organska Pg Stanojević 250 g

RM NIJE DEFINISANA

Borovnica Organska Pg Stanojević 250 g
Najjeftinije: 399,99 dinu Univerexport

1.599,96 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketCvekla Veza Organska KuzmanovićBorovnica Organska Pg Stanojević 250 gRazlika
Univerexport
179,99 dinjeftinije
399,99 din
Cvekla Veza Organska Kuzmanović jeftiniji za 220,00 din

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Cvekla Veza Organska Kuzmanović ili Borovnica Organska Pg Stanojević 250 g?

Cvekla Veza Organska Kuzmanović ima nižu osnovnu cenu za 220,00 din (najjeftinije u Univerexport za 179,99 din).

Gde kupiti Cvekla Veza Organska Kuzmanović po najnižoj ceni?

Cvekla Veza Organska Kuzmanović je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 179,99 din.

Gde kupiti Borovnica Organska Pg Stanojević 250 g po najnižoj ceni?

Borovnica Organska Pg Stanojević 250 g je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 399,99 din.