MojaKorpa

Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g vs Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g je povoljnija opcija za 65% po jedinici mere (739,98 din/kg) u odnosu na Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g (2.099,90 din/kg).

Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g

PROBUTCH

Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g
Najjeftinije: 369,99 dinu Aroma

739,98 din/kg

Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g

AIA

Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g
Najjeftinije: 209,99 dinu Cash&Carry Plus

2.099,90 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 gPileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 gRazlika
Aroma
369,99 din
249,99 dinjeftinije
Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g jeftiniji za 120,00 din
Univerexport
399,99 din
209,99 dinjeftinije
Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g jeftiniji za 190,00 din
Cash&Carry Plus
—
209,99 din
—
Super Vero
—
255,99 din
—
IDEA
—
269,99 din
—
Gomex
—
279,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g ili Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g?

Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g je povoljnija opcija za 65% po jedinici mere (739,98 din/kg) u odnosu na Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g (2.099,90 din/kg).

Gde kupiti Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g po najnižoj ceni?

Pileća Krilca Pikantna Sous Vide 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 369,99 din.

Gde kupiti Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g po najnižoj ceni?

Pileća Prsa Aequilibrium Slajs Aia 100 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 209,99 din.