MojaKorpa

Salata Organska vs Salata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Salata Organska ima nižu osnovnu cenu za 41,00 din (najjeftinije u Univerexport za 99,99 din).

Salata Organska

RM NIJE DEFINISANA

Salata Organska
Najjeftinije: 99,99 dinu Univerexport
Salata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 g

RM NIJE DEFINISANA

Salata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 g
Najjeftinije: 140,99 dinu Cash&Carry Plus

1.127,92 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSalata OrganskaSalata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 gRazlika
Univerexport
99,99 dinjeftinije
172,99 din
Salata Organska jeftiniji za 73,00 din
Cash&Carry Plus
—
140,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Salata Organska ili Salata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 g?

Salata Organska ima nižu osnovnu cenu za 41,00 din (najjeftinije u Univerexport za 99,99 din).

Gde kupiti Salata Organska po najnižoj ceni?

Salata Organska je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 99,99 din.

Gde kupiti Salata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 g po najnižoj ceni?

Salata Mixticanza Flow Pack La Linea 125 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 140,99 din.