MojaKorpa

Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml vs Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml je povoljnija opcija za 12% po jedinici mere (589,32 din/L) u odnosu na Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml (666,65 din/L).

Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml

Rubin

Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml
Najjeftinije: 441,99 dinu Maxi

589,32 din/L

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml

Vinoprodukt Coka

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml
Najjeftinije: 499,99 dinu Cash&Carry Plus

666,65 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketVino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 mlVino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 mlRazlika
Maxi
441,99 dinjeftinije
632,99 din
Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml jeftiniji za 191,00 din
Cash&Carry Plus
—
499,99 din
—
IDEA
—
539,99 din
—
Lidl
—
569,99 din
—
Super Vero
—
599,99 din
—
Univerexport
—
609,99 din
—
Aman
—
619,99 din
—
Gomex
—
629,99 din
—
Aroma
—
749,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml ili Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml?

Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml je povoljnija opcija za 12% po jedinici mere (589,32 din/L) u odnosu na Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml (666,65 din/L).

Gde kupiti Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Ruzicas.Carica Milica Rubin 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 441,99 din.

Gde kupiti Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml po najnižoj ceni?

Vino Kupinovo Vinoprodukt Coka 750 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 499,99 din.