MojaKorpa

S&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 kom vs Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl ima nižu osnovnu cenu za 23,69 din (najjeftinije u Aroma za 145,31 din).

S&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 kom

Sanft&Sicher

S&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 kom
Najjeftinije: 169,00 dinu dm

1,21 din/kom

Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl

PERFEX

Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl
Najjeftinije: 145,31 dinu Aroma

Poređenje cena po marketima

MarketS&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 komToalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D PlRazlika
dm
169,00 din
169,00 din
Ista cena
Aroma
—
145,31 din
—
Univerexport
—
154,99 din
—
Super Vero
—
164,99 din
—
IDEA
—
179,99 din
—
Cash&Carry Plus
—
224,99 din
—
Aman
—
234,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: S&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 kom ili Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl?

Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl ima nižu osnovnu cenu za 23,69 din (najjeftinije u Aroma za 145,31 din).

Gde kupiti S&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 kom po najnižoj ceni?

S&s Vl. Toalet Papir Duo C. Sen 140 kom je trenutno najjeftiniji/a u dm za 169,00 din.

Gde kupiti Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl po najnižoj ceni?

Toalet Papir Perfex Cotto N Like Troslojni D Pl je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 145,31 din.