MojaKorpa

Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g vs Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g je povoljnija opcija za 75% po jedinici mere (1.299,98 din/kg) u odnosu na Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g (5.272,55 din/kg).

Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g

SANTE

Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g
Najjeftinije: 649,99 dinu Super Vero

1.299,98 din/kg

Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g

STAMEVSKI

Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g
Najjeftinije: 289,99 dinu Super Vero

5.272,55 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketPuter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 gBar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 gRazlika
Super Vero
649,99 din
289,99 dinjeftinije
Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g jeftiniji za 360,00 din
Univerexport
699,72 din
334,54 dinjeftinije
Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g jeftiniji za 365,18 din
dm
—
309,00 din
—
IDEA
—
339,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g ili Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g?

Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g je povoljnija opcija za 75% po jedinici mere (1.299,98 din/kg) u odnosu na Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g (5.272,55 din/kg).

Gde kupiti Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g po najnižoj ceni?

Puter Kikiriki Smooth Basic Sante 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 649,99 din.

Gde kupiti Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g po najnižoj ceni?

Bar Protein Peanut Butter And Dark Chocolate Victus 55 g je trenutno najjeftiniji/a u Super Vero za 289,99 din.