MojaKorpa

Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml vs Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml je povoljnija opcija za 59% po jedinici mere (1.299,98 din/L) u odnosu na Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml (3.199,87 din/L).

Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml

SENSODYNE

Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml
Najjeftinije: 649,99 dinu IDEA

1.299,98 din/L

Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml

COLGATE

Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml
Najjeftinije: 239,99 dinu Cash&Carry Plus

3.199,87 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketTeč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 mlColgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 mlRazlika
IDEA
649,99 din
319,99 dinjeftinije
Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml jeftiniji za 330,00 din
Super Vero
944,99 din
314,99 dinjeftinije
Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml jeftiniji za 630,00 din
Cash&Carry Plus
—
239,99 din
—
Maxi
—
319,99 din
—
Lilly
—
319,99 din
—
dm
—
325,00 din
—
Aman
—
334,99 din
—
Univerexport
—
347,31 din
—
Aroma
—
359,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml ili Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml?

Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml je povoljnija opcija za 59% po jedinici mere (1.299,98 din/L) u odnosu na Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml (3.199,87 din/L).

Gde kupiti Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml po najnižoj ceni?

Teč. Za Ispiranje Usta Cool Mint Sensodyne 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 649,99 din.

Gde kupiti Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml po najnižoj ceni?

Colgate Pasta Za Zube Advanced White Charcoal 75 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 239,99 din.