MojaKorpa

Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg vs Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg je povoljnija opcija za 7% po jedinici mere (833,33 din/kg) u odnosu na Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g (895,00 din/kg).

Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg

SIRIUS

Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg
Najjeftinije: 1.249,99 dinu Univerexport

833,33 din/kg

Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g

PEDIGREE

Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g
Najjeftinije: 179,00 dinu dm

895,00 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketHrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kgHrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 gRazlika
Univerexport
1.249,99 din
199,99 dinjeftinije
Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g jeftiniji za 1.050,00 din
dm
—
179,00 din
—
Super Vero
—
214,99 din
—
IDEA
—
219,99 din
—
Aroma
—
222,59 din
—
Aman
—
239,99 din
—
Gomex
—
249,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg ili Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g?

Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg je povoljnija opcija za 7% po jedinici mere (833,33 din/kg) u odnosu na Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g (895,00 din/kg).

Gde kupiti Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg po najnižoj ceni?

Hrana Za Mačke Mesna Dijeta Sirius 1,5 kg je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 1.249,99 din.

Gde kupiti Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g po najnižoj ceni?

Hrana Za Pse Poslastica Biscrok Pedigree 200 g je trenutno najjeftiniji/a u dm za 179,00 din.