MojaKorpa

Flips Jumbo Snack Attack 90 g vs Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Flips Jumbo Snack Attack 90 g je povoljnija opcija za 66% po jedinici mere (555,45 din/kg) u odnosu na Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g (1.624,88 din/kg).

Flips Jumbo Snack Attack 90 g

SNACK ATTACK

Flips Jumbo Snack Attack 90 g
Najjeftinije: 49,99 dinu Aman

555,45 din/kg

Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g

CLIPSY

Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g
Najjeftinije: 129,99 dinu Cash&Carry Plus

1.624,88 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketFlips Jumbo Snack Attack 90 gFlips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 gRazlika
Aman
49,99 dinjeftinije
149,99 din
Flips Jumbo Snack Attack 90 g jeftiniji za 100,00 din
Cash&Carry Plus
—
129,99 din
—
Super Vero
—
144,99 din
—
Maxi
—
149,99 din
—
IDEA
—
149,99 din
—
Aroma
—
159,99 din
—
Gomex
—
159,99 din
—
Univerexport
—
167,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Flips Jumbo Snack Attack 90 g ili Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g?

Flips Jumbo Snack Attack 90 g je povoljnija opcija za 66% po jedinici mere (555,45 din/kg) u odnosu na Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g (1.624,88 din/kg).

Gde kupiti Flips Jumbo Snack Attack 90 g po najnižoj ceni?

Flips Jumbo Snack Attack 90 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 49,99 din.

Gde kupiti Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g po najnižoj ceni?

Flips Clipsy Jastučići Sa Nugat Kremom Marbo 80 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 129,99 din.