MojaKorpa

So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml vs Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml je povoljnija opcija za 47% po jedinici mere (739,98 din/L) u odnosu na So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml (1.398,00 din/L).

So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml

SO...?

So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml
Najjeftinije: 699,00 dinu dm

1.398,00 din/L

Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml

ZIAJA

Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml
Najjeftinije: 369,99 dinu Cash&Carry Plus

739,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketSo...? Tuš/Mleko Moo'd 500 mlGel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 mlRazlika
dm
699,00 din
379,00 dinjeftinije
Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml jeftiniji za 320,00 din
Cash&Carry Plus
—
369,99 din
—
Lilly
—
379,99 din
—
Univerexport
—
388,99 din
—
Maxi
—
399,99 din
—
Aroma
—
489,99 din
—
Super Vero
—
494,99 din
—
Aman
—
529,99 din
—
IDEA
—
529,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml ili Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml?

Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml je povoljnija opcija za 47% po jedinici mere (739,98 din/L) u odnosu na So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml (1.398,00 din/L).

Gde kupiti So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml po najnižoj ceni?

So...? Tuš/Mleko Moo'd 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 699,00 din.

Gde kupiti Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml po najnižoj ceni?

Gel Za Tusiranje Ziaja Kozije Mleko 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 369,99 din.