MojaKorpa

Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g vs Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g je povoljnija opcija za 49% po jedinici mere (1.999,92 din/kg) u odnosu na Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g (3.947,45 din/kg).

Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g

SOLEN

Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g
Najjeftinije: 249,99 dinu Aman

1.999,92 din/kg

Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g

ROCHER

Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g
Najjeftinije: 789,49 dinu Lidl

3.947,45 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketBombonjera Choco Dans Caramel 125 gBombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 gRazlika
Aman
249,99 dinjeftinije
899,99 din
Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g jeftiniji za 650,00 din
Lidl
—
789,49 din
—
Cash&Carry Plus
—
799,99 din
—
Super Vero
—
839,99 din
—
Gomex
—
859,99 din
—
Maxi
—
861,99 din
—
IDEA
—
889,99 din
—
Aroma
—
899,99 din
—
Univerexport
—
919,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g ili Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g?

Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g je povoljnija opcija za 49% po jedinici mere (1.999,92 din/kg) u odnosu na Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g (3.947,45 din/kg).

Gde kupiti Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g po najnižoj ceni?

Bombonjera Choco Dans Caramel 125 g je trenutno najjeftiniji/a u Aman za 249,99 din.

Gde kupiti Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g po najnižoj ceni?

Bombonjera Fererro Rocher T16 Delta Dmd 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 789,49 din.