MojaKorpa

Sondey Farmer Cookies 210 g vs Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g je povoljnija opcija za 4% po jedinici mere (857,10 din/kg) u odnosu na Sondey Farmer Cookies 210 g (890,43 din/kg).

Sondey Farmer Cookies 210 g

Sondey

Sondey Farmer Cookies 210 g
Najjeftinije: 186,99 dinu Lidl

890,43 din/kg

Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g

JAFFA FABRIKA BISKVITA D.D.

Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g
Najjeftinije: 179,99 dinu Cash&Carry Plus

857,10 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSondey Farmer Cookies 210 gJaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 gRazlika
Lidl
186,99 dinjeftinije
199,99 din
Sondey Farmer Cookies 210 g jeftiniji za 13,00 din
Cash&Carry Plus
—
179,99 din
—
Aman
—
199,99 din
—
Super Vero
—
199,99 din
—
Maxi
—
207,99 din
—
Univerexport
—
209,99 din
—
IDEA
—
209,99 din
—
Gomex
—
215,58 din
—
Aroma
—
219,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sondey Farmer Cookies 210 g ili Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g?

Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g je povoljnija opcija za 4% po jedinici mere (857,10 din/kg) u odnosu na Sondey Farmer Cookies 210 g (890,43 din/kg).

Gde kupiti Sondey Farmer Cookies 210 g po najnižoj ceni?

Sondey Farmer Cookies 210 g je trenutno najjeftiniji/a u Lidl za 186,99 din.

Gde kupiti Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g po najnižoj ceni?

Jaffa Keks Munchmallow Family Pack Crvenka 210 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 179,99 din.