MojaKorpa

Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml vs Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml je povoljnija opcija za 96% po jedinici mere (165,98 din/L) u odnosu na Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml (4.284,29 din/L).

Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml

STARA SOKOLOVA

Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml
Najjeftinije: 2.999,00 dinu Univerexport

4.284,29 din/L

Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml

COCA-COLA HBC-SRBIJA ZEMUN

Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml
Najjeftinije: 82,99 dinu Cash&Carry Plus

165,98 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketRakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 mlCoca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 mlRazlika
Univerexport
2.999,00 din
93,99 dinjeftinije
Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml jeftiniji za 2.905,01 din
IDEA
3.239,99 din
94,99 dinjeftinije
Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml jeftiniji za 3.145,00 din
Cash&Carry Plus
—
82,99 din
—
Super Vero
—
84,99 din
—
Lidl
—
89,99 din
—
Maxi
—
94,99 din
—
Gomex
—
99,99 din
—
Aman
—
104,99 din
—
Aroma
—
109,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml ili Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml?

Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml je povoljnija opcija za 96% po jedinici mere (165,98 din/L) u odnosu na Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml (4.284,29 din/L).

Gde kupiti Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml po najnižoj ceni?

Rakija Orahovač 30% Vol St Sok 700 ml je trenutno najjeftiniji/a u Univerexport za 2.999,00 din.

Gde kupiti Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml po najnižoj ceni?

Coca-Cola Pivo Svetlo Zajecarsko Lim 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 82,99 din.