MojaKorpa

Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g vs Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 81% po jedinici mere (1.699,95 din/kg) u odnosu na Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g (8.771,75 din/kg).

Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g

STARBUCKS

Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g
Najjeftinije: 499,99 dinu Maxi

8.771,75 din/kg

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g

C KAFA

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g
Najjeftinije: 339,99 dinu Maxi

1.699,95 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketKafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 gKafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 gRazlika
Maxi
499,99 din
339,99 dinjeftinije
Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 160,00 din
IDEA
499,99 din
449,99 dinjeftinije
Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 50,00 din
Univerexport
549,99 din
434,99 dinjeftinije
Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 115,00 din
Super Vero
669,99 din
389,99 dinjeftinije
Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g jeftiniji za 280,00 din
Lidl
—
419,99 din
—
Aman
—
429,99 din
—
Gomex
—
439,99 din
—
Aroma
—
479,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g ili Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g?

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g je povoljnija opcija za 81% po jedinici mere (1.699,95 din/kg) u odnosu na Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g (8.771,75 din/kg).

Gde kupiti Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g po najnižoj ceni?

Kafa U Kapsuli Starbucks Colombia 10cap 57 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 499,99 din.

Gde kupiti Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g po najnižoj ceni?

Kafa C Mlevena Strauss Adriatic 200 g je trenutno najjeftiniji/a u Maxi za 339,99 din.