MojaKorpa

Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml vs Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (459,98 din/L) u odnosu na Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml (1.279,96 din/L).

Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml

STILL

Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml
Najjeftinije: 229,99 dinu Lilly

459,98 din/L

Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml

DOVE

Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml
Najjeftinije: 319,99 dinu Cash&Carry Plus

1.279,96 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketStill Antibakterijski Tecni Sapun 500 mlDove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 mlRazlika
Lilly
229,99 dinjeftinije
449,99 din
Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml jeftiniji za 220,00 din
Cash&Carry Plus
—
319,99 din
—
Super Vero
—
329,99 din
—
IDEA
—
349,99 din
—
Univerexport
—
359,99 din
—
Maxi
—
416,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml ili Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml?

Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml je povoljnija opcija za 64% po jedinici mere (459,98 din/L) u odnosu na Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml (1.279,96 din/L).

Gde kupiti Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml po najnižoj ceni?

Still Antibakterijski Tecni Sapun 500 ml je trenutno najjeftiniji/a u Lilly za 229,99 din.

Gde kupiti Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml po najnižoj ceni?

Dove Cream Wash Tecni Sapun Sa Pumpicom 250 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 319,99 din.