MojaKorpa

Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml vs Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml je povoljnija opcija za 55% po jedinici mere (2.667,93 din/L) u odnosu na Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml (5.870,59 din/L).

Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml

STR8

Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml
Najjeftinije: 499,00 dinu dm

5.870,59 din/L

Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml

DOVE

Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml
Najjeftinije: 399,99 dinu IDEA

2.667,93 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketStr 8 Red Code Body Deodorant Man 85 mlDove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 mlRazlika
dm
499,00 din
449,00 dinjeftinije
Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml jeftiniji za 50,00 din
Super Vero
609,99 din
459,99 dinjeftinije
Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml jeftiniji za 150,00 din
Univerexport
637,99 din
429,99 dinjeftinije
Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml jeftiniji za 208,00 din
Lilly
655,99 din
599,99 dinjeftinije
Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml jeftiniji za 56,00 din
IDEA
—
399,99 din
—
Maxi
—
429,99 din
—
Gomex
—
549,99 din
—
Aman
—
578,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml ili Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml?

Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml je povoljnija opcija za 55% po jedinici mere (2.667,93 din/L) u odnosu na Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml (5.870,59 din/L).

Gde kupiti Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml po najnižoj ceni?

Str 8 Red Code Body Deodorant Man 85 ml je trenutno najjeftiniji/a u dm za 499,00 din.

Gde kupiti Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml po najnižoj ceni?

Dove Dezodorans Rexona Cobalt Aero M 150 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 399,99 din.