MojaKorpa

Sunce Tamni Hleb 500 g vs Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Sunce Tamni Hleb 500 g je povoljnija opcija za 44% po jedinici mere (156,00 din/kg) u odnosu na Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g (279,98 din/kg).

Sunce Tamni Hleb 500 g

SUNCE

Sunce Tamni Hleb 500 g
Najjeftinije: 78,00 dinu Aroma

156,00 din/kg

Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g

NASE ZRNO

Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g
Najjeftinije: 139,99 dinu Cash&Carry Plus

279,98 din/kg

Poređenje cena po marketima

MarketSunce Tamni Hleb 500 gHleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 gRazlika
Aroma
78,00 dinjeftinije
199,99 din
Sunce Tamni Hleb 500 g jeftiniji za 121,99 din
Cash&Carry Plus
—
139,99 din
—
Super Vero
—
172,99 din
—
Gomex
—
189,99 din
—
Aman
—
199,99 din
—
IDEA
—
199,99 din
—
Maxi
—
205,99 din
—
Univerexport
—
209,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Sunce Tamni Hleb 500 g ili Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g?

Sunce Tamni Hleb 500 g je povoljnija opcija za 44% po jedinici mere (156,00 din/kg) u odnosu na Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g (279,98 din/kg).

Gde kupiti Sunce Tamni Hleb 500 g po najnižoj ceni?

Sunce Tamni Hleb 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Aroma za 78,00 din.

Gde kupiti Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g po najnižoj ceni?

Hleb Tvojih 5 Minuta Tost Semenke 500 g je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 139,99 din.