MojaKorpa

Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml vs Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml

Uporedi cene, akcije i cenovne razlike po jedinici mere u marketima u Srbiji

Rezime poređenja

Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml je povoljnija opcija za 77% po jedinici mere (294,09 din/L) u odnosu na Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml (1.302,87 din/L).

Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml

SUPERFOOD

Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml
Najjeftinije: 429,99 dinu IDEA

1.302,87 din/L

Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml

CEDEVITA GO

Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml
Najjeftinije: 99,99 dinu Cash&Carry Plus

294,09 din/L

Poređenje cena po marketima

MarketNapitak Or Komb Fru&ro Superf 330 mlCedevita Instant Napitak Go Limun 340 mlRazlika
IDEA
429,99 din
117,99 dinjeftinije
Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml jeftiniji za 312,00 din
Univerexport
492,06 din
99,99 dinjeftinije
Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml jeftiniji za 392,07 din
Cash&Carry Plus
—
99,99 din
—
dm
—
105,00 din
—
Super Vero
—
109,99 din
—
Gomex
—
114,99 din
—
Aman
—
119,99 din
—
Maxi
—
119,99 din
—
Aroma
—
129,99 din
—

Česta pitanja

Šta je jeftinije: Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml ili Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml?

Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml je povoljnija opcija za 77% po jedinici mere (294,09 din/L) u odnosu na Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml (1.302,87 din/L).

Gde kupiti Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml po najnižoj ceni?

Napitak Or Komb Fru&ro Superf 330 ml je trenutno najjeftiniji/a u IDEA za 429,99 din.

Gde kupiti Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml po najnižoj ceni?

Cedevita Instant Napitak Go Limun 340 ml je trenutno najjeftiniji/a u Cash&Carry Plus za 99,99 din.